SGMW Vrouwenpolder 11en 12 juni 2010
CLT
MSS
CLT
MSS
CLT
MSS
4
5
6
7
CLT
MSS
MSS
CLT
MSS
CLT
MSS
CLT
MSS
CLT
Tijden in de Hindernissen in MMSS
NR
NAAM
1
2
3
8
TOTAAL
MMSS
CLT
1
1-SPAN PONY KL 1
1367
:47
3
1:07
5
:53
4
:53
2
1:00
3
:51
2
ARDON Mitchel 1PO1
5:31,00
4
1461
:45
1
:50
1
:44
1
:55
3
:55
1
:58
5
KARELSE Pieter 1PO1
5:07,00
2
1516
:51
5
:53
3
:57
5
:55
3
1:09
5
:49
1
NANNINGS Albertine 1PO1*
5:34,00
5
1917
:45
1
:51
2
:46
2
:51
1
:55
1
:55
4
KONING Bas de 1PO1*
5:03,00
1
1976
:47
3
:59
4
:48
3
:55
3
1:03
4
:52
3
HANNEWIJK Maaike 1PO1
5:24,00
3
2
1-SPAN PONY KL 2+3
756
:53
4
:59
5
:54
5
:57
3
1:33
4
:56
4
WECKWERTH Monica 1PO3
6:12,00
3
773
5
:58
4
:46
2
:53
2
1:00
3
:50
3
SIMONS Wil 1PO3 *
4:27,00
4
831
:48
2
:52
3
:51
4
1:47
5
:58
5
1:08
5
KAPEL Martin van 1PO2
6:24,00
5
863
:45
1
:47
1
:44
1
:51
1
:56
1
:49
1
ERK Klaas van 1PO2
4:52,00
1
1702
:48
2
:48
2
:50
3
1:08
4
:58
2
:49
1
SOFFERS Piet          kl2
5:21,00
2
3
2-SPAN PONY KL 1
950
:53
2
1:06
2
:53
2
:58
2
1:12
2
1:01
2
POELE Heidi te 2PO1
6:03,00
2
1864
:50
1
:59
1
:50
1
:54
1
:59
1
:52
1
TUMMELEER Martine 2PO1
5:24,00
1
2578
1:05
3
1:10
3
:58
3
1:01
3
2:28
3
1:08
3
VEENENDAAL Nienke 2PO1
7:50,00
3
4
2-SPAN PONY KL 2+3
671
:51
4
:54
3
1:02
5
:50
4
:57
2
:52
4
DITEWIG Wout 2PO2
5:26,00
4
716
:45
1
:50
1
:47
3
:47
2
1:00
4
:49
3
JONGE Jan-Willem de 2PO2
4:58,00
3
792
:51
4
1:02
5
:56
4
1:00
5
1:18
5
:57
5
THURLINGS Har 2PO3 *
6:04,00
5
1176
:45
1
:55
4
:46
1
:46
1
:51
1
:46
1
VINK Andre 2PO3
4:49,00
1
1768
:47
3
:52
2
:46
1
:48
3
:57
2
:47
2
ENDE Nathalie van de 2PO2
4:57,00
2
5
4-SPAN PONY KL 2+3
164
1:03
3
:53
1
:49
1
:53
1
:55
1
:47
1
WESTENDE Jacco v 't 4PO2
5:20,00
1
1324
:56
1
1:02
2
:59
2
:54
2
:58
2
:55
2
MOLENDIJK Anton 4PO2
5:44,00
2
1372
1:01
2
1:02
2
1:01
3
1:05
3
1:04
3
:57
3
BOS Frank 4PO3
6:10,00
3
6
1-SPAN PAARD KL1
1058
:54
2
1:05
3
1:04
3
1:00
3
1:07
3
:57
3
KASIUS Willem 1PA1
6:07,00
3
1416
:49
1
:57
2
:50
1
:56
2
1:05
2
:55
2
PLAGGENBORG 1PA1
5:32,40
1
1793
:55
3
:56
1
:53
2
:54
1
1:02
1
:52
1
PROZEE 1PA1 *
5:31,74
2
1841
:59
4
1:29
4
1:05
4
1:08
4
2:35
4
1:24
4
WEKKEN Leon van de
8:40,00
4
7
1-SPAN PAARD KL 2+3
22
:49
5
:53
4
:51
6
:58
8
1:02
6
2:10
9
WANDEL Wim de 1PA3 *
6:43,00
9
26
:57
9
:59
8
:53
8
:55
6
1:08
8
:52
4
BRUDER Kelly 1PA3 *
5:44,00
6
272
:44
1
:49
2
:43
2
:47
2
:49
1
:46
1
GROOT Wim de 1PA3
4:38,00
1
632
:54
7
1:07
9
:51
6
:53
4
1:04
7
:52
4
MINK Wito            kl3*
5:41,00
5
770
:44
1
:48
1
:42
1
:45
1
:57
4
:50
3
WILLEMSE Lou          kl2
4:46,00
2
833
:44
1
:52
3
:50
5
:53
4
:53
3
:48
2
WARMENHOVEN Wim 1PA3
5:00,00
3
1057
:46
4
:54
5
:49
4
:48
3
:50
2
:43
8
WOLTERS Marianne 1PA3
4:50,00
8
1111
:52
6
:58
6
:48
3
:56
7
1:00
5
:52
4
VENEMA Gerrit 1PA3 *
5:26,00
4
1300
:55
8
:58
6
1:09
9
1:05
9
1:27
9
:55
7
BOOGAARD Perry 1PA3
6:29,00
7
8
2-SPAN PAARD KL1+2+3
606
:50
4
:59
3
:59
4
:57
4
1:00
2
:52
2
ZUMBRINK Hans 2PA3
5:37,00
3
1249
:49
2
:56
2
1:07
6
1:00
5
1:08
5
:52
2
VLIET Sandor van 2PA1
5:52,00
5
1421
:45
1
:54
1
:49
1
:48
1
:49
1
:42
1
BROERS Wim 2PA3 *
4:47,00
1
1614
BOERS Pleun 2PA1
7
1887
:49
2
1:04
5
:52
2
:51
2
1:02
4
:52
2
CASTELIJNS John 2PA1 *
5:30,00
2
1901
:54
5
1:00
4
1:04
5
:53
3
1:00
2
:54
5
EVERS Erik 2PA1
5:45,00
4
1920
:54
5
1:04
5
:55
3
1:06
6
1:27
6
:58
6
ZONDERVAN Danielle 2PA1
6:24,00
6
©Driving Program by Philippe Liénart (BEL) - philippe@lienart.com              Scorer : KNHS Rekenkamer
15/06/10
BLAD:
1
DATUM: