SGMW Vrouwenpolder 11en 12 juni 2010
CLT
TOTAAL
PNTS
KEGELS
TIJD
PNTS
KEGELS
Resultaten Vaardigheidsproef
NR
NAAM
1
1-SPAN PONY KL 1
1461
KARELSE Pieter 1PO1
2:43,06
0,00
0
0
1
1917
KONING Bas de 1PO1*
3
2:47,29
0,00
3
0
3,00
2
1976
HANNEWIJK Maaike 1PO1
7
2:48,72
0,00
3
0
3,00
3
1516
NANNINGS Albertine 1PO1*
9 16
2:27,31
0,00
6
0
6,00
4
1367
ARDON Mitchel 1PO1
15 19
2:44,25
0,00
6
0
6,00
5
2
1-SPAN PONY KL 2+3
773
SIMONS Wil 1PO3 *
3
2:42,60
0,00
3
0
3,00
1
1702
SOFFERS Piet          kl2
6B 10
2:45,17
0,00
6
0
6,00
2
863
ERK Klaas van 1PO2
6B 13
2:48,61
0,00
6
0
6,00
3
756
WECKWERTH Monica 1PO3
6B 7 9
2:31,29
0,00
9
0
9,00
4
831
KAPEL Martin van 1PO2
9 12 17
2:48,93
0,00
9
0
9,00
5
3
2-SPAN PONY KL 1
950
POELE Heidi te 2PO1
2:50,42
0,21
0
0
0,21
1
2578
VEENENDAAL Nienke 2PO1
17
2:51,68
0,84
3
0
3,84
2
1864
TUMMELEER Martine 2PO1
2 19
3:06,32
8,16
6
0
14,16
3
4
2-SPAN PONY KL 2+3
1768
ENDE Nathalie van de 2PO2
2:39,10
0,00
0
0
1
716
JONGE Jan-Willem de 2PO2
14
2:38,54
0,00
3
0
3,00
2
1176
VINK Andre 2PO3
6B
2:44,33
0,00
3
0
3,00
3
792
THURLINGS Har 2PO3 *
14
2:53,59
1,80
3
0
4,80
4
671
DITEWIG Wout 2PO2
2 6A 6C 16 17
2:39,98
0,00
15
0
15,00
5
5
4-SPAN PONY KL 2+3
1324
MOLENDIJK Anton 4PO2
2:53,38
0,00
0
0
1
164
WESTENDE Jacco v 't 4PO2
6B
2:51,03
0,00
3
0
3,00
2
1372
BOS Frank 4PO3
3 9 14 15 18
2:50,67
0,00
15
0
15,00
3
6
1-SPAN PAARD KL1
1841
WEKKEN Leon van de
2:46,17
0,00
0
0
1
1793
PROZEE 1PA1 *
6D
2:36,67
0,00
3
0
3,00
2
1058
KASIUS Willem 1PA1
6B 9
2:43,54
0,00
6
0
6,00
3
1416
PLAGGENBORG 1PA1
6B 7 15 20
2:57,79
3,90
12
0
15,90
4
7
1-SPAN PAARD KL 2+3
770
WILLEMSE Lou          kl2
2:32,93
0,00
0
0
1
1057
WOLTERS Marianne 1PA3
14
2:30,83
0,00
3
0
3,00
2
272
GROOT Wim de 1PA3
6B
2:37,23
0,00
3
0
3,00
3
26
BRUDER Kelly 1PA3 *
10 19
2:47,45
0,00
6
0
6,00
4
833
WARMENHOVEN Wim 1PA3
13 18
2:51,15
0,58
6
0
6,58
5
22
WANDEL Wim de 1PA3 *
3 9 14
2:54,51
2,26
9
0
11,26
6
1111
VENEMA Gerrit 1PA3 *
7 9 15 19
2:40,81
0,00
12
0
12,00
7
632
MINK Wito            kl3*
2 6D 14 15 16 19
2:44,99
0,00
18
0
18,00
8
1300
BOOGAARD Perry 1PA3
6C 6D
3:10,03
10,02
6
5
21,02
9
8
2-SPAN PAARD KL1+2+3
1920
ZONDERVAN Danielle 2PA1
3:13,54
0,77
0
0
0,77
1
1887
CASTELIJNS John 2PA1 *
17
3:01,93
0,00
3
0
3,00
2
1249
VLIET Sandor van 2PA1
9 10
2:54,64
0,00
6
0
6,00
3
1614
BOERS Pleun 2PA1
6B 11
3:01,12
0,00
6
0
6,00
4
1421
BROERS Wim 2PA3 *
6D 14 16 17
2:51,14
0,00
12
0
12,00
5
1901
EVERS Erik 2PA1
1 9 17 19
3:05,22
0,00
12
0
12,00
6
606
ZUMBRINK Hans 2PA3
1 5 16 19 20
3:13,96
0,98
15
0
15,98
7
OFFICIELE RESULTATEN  23:42
Handtekening Voorzitter van de Jury
©Driving Program by Philippe Liénart (BEL) - philippe@lienart.com              Scorer : KNHS Rekenkamer
15/06/10
BLAD:
1
DATUM: