SGMW VROUWENPOLDER 2011
Resultaten A + C
NR
NAAM
CLT
A
C
A + C
PNTS
CLT
PNTS
CLT
PNTS
CLT
A
1-SPAN PONY KL1
2068
SCHUILING ANNIEK kl1
1
50,88
2
4,00
1
1
54,88
1721
QUADEN Francis kl1
2
56,64
3
4,50
2
2
61,14
1733
SOFFERS Mirella kl1
3
50,24
1
13,50
5
3
63,74
1333
VERMERRIS Chantal kl
4
60,16
4
6,00
3
4
66,16
1976
HANNEWIJK Maaike
5
74,24
7
7,50
4
5
81,74
2057
BAIJENS Walter kl1
6
67,52
5
14,50
7
6
82,02
1692
JANSE Ciska kl1
7
68,16
6
14,50
6
7
82,66
B
1-SPAN PONY KL2+3
1913
SCHUILING Marissa kl3
1
53,12
1
5,00
2
1
58,12
831
KAPEL Martin van kl2
2
59,73
2
8,50
4
2
68,23
863
ERK Klaas van kl3
3
69,12
4
0,00
1
3
69,12
259
VROLIJK Peter kl3
4
64,09
3
6,00
3
4
70,09
C
2-SPAN PONY KL1
950
POELE Heidi te kl1
1
48,32
1
0,00
1
1
48,32
2100
TIENSTRA Jules kl1
2
59,20
2
10,50
2
2
69,70
2069
JANSSEN Linda kl1
3
75,52
3
14,50
3
3
90,02
D
2-SPAN PONY KL2+3
1768
ENDE Nathalie van de kl3
1
59,52
3
0,00
1
1
59,52
2049
MAN Anouk de kl2
2
62,29
4
0,00
2
2
62,29
1208
KONING Govert de kl3
3
58,45
1
6,00
3
3
64,45
1314
HOEPEN Simone van kl3
4
59,09
2
6,50
4
4
65,59
1589
BOOT Jam- Leen kl2
5
62,93
5
12,00
7
5
74,93
31
WANDEL Karel de kl2
6
71,25
7
10,00
6
6
81,25
1864
TUMMELEER Martine kl2
7
77,44
8
9,00
5
7
86,44
1451
MAAS Ruud kl2
8
65,49
6
40,00
8
8
105,49
E
4-SPAN PONY KL3
164
WESTENDE Jacco van 't kl3
1
67,41
1
9,00
1
1
76,41
G
1-SPAN PAARD KL3
1931
BROEK Wilbrord van de kl3
1
54,40
1
0,00
1
1
54,40
272
GROOT Wim de kl3
2
58,88
2
8,00
3
2
66,88
718
PAAUWE Leo kl3
3
62,93
4
11,00
4
3
73,93
22
WANDEL Wim de kl3
4
71,25
5
3,00
2
4
74,25
132
HOOGERS Hans kl3
5
59,31
3
19,50
5
5
78,81
H
1-SPAN PAARD KL4
317
VOSKENS Toon kl4
1
46,29
2
0,00
1
1
46,29
605
VEGT Frank van de kl4
2
46,08
1
6,00
3
2
52,08
482
BIJEMAN Jan kl4
3
66,35
4
0,00
2
3
66,35
29
MOONEN Jan kl4
4
59,95
3
7,00
4
4
66,95
629
BOSCH Berry van den kl4
5
67,84
5
11,00
5
5
78,84
I
2-SPAN PAARD KL 2+3
1887
CASTELIJNS John kl2
1
61,01
1
12,00
2
1
73,01
1014
EIJK Stan van kl3
2
65,28
2
10,00
1
2
75,28
563
HEUR Tjeu van kl2
3
72,96
3
20,00
3
3
92,96
J
2-SPAN PAARD KL4
717
WEULTJES Gerard kl4
1
54,40
1
6,00
2
1
60,40
485
CORSTEN Jos kl4
2
64,00
2
9,00
3
2
73,00
667
JOCHEMS Toonn kl4
3
68,69
3
6,00
1
3
74,69
331
VERHAGEN Bart kl4
4
71,25
5
15,00
4
4
86,25
751
KLOMP Rob kl4
5
68,69
3
21,00
5
5
89,69
K
LANGSPAN PAARD KL4
73
MONHEMIUS Ton kl4
1
52,27
1
3,50
1
1
55,77
65
RONDE Peter de kl4
2
61,44
2
9,00
3
2
70,44
101
RONDE Piet de kl4
3
69,76
4
6,00
2
3
75,76
424
TAVERNIERS Bruno kl4
4
67,20
3
34,00
4
4
101,20
L
HOBBY
5
DREESMAN Letty Ho
1
56,96
1
12,50
3
1
69,46
2092
BLOM Lianne Ho
2
65,28
2
6,00
1
2
71,28
6
MARAUS Peter Ho
3
72,32
3
9,00
2
3
81,32
7
WESTDIJK Cor Ho
4
84,80
4
20,00
4
4
104,80
M
HOBBY DR.VP
4
BOKX Brigittte de dr/vp
1
58,88
1
14,50
1
1
73,38
16
VOOGD Jan dr/vp
2
64,96
2
17,00
2
2
81,96
3
GEIJSEN Janneke dr/vp
3
82,56
3
71,50
3
3
154,06
N
1-SPAN PAARD KL1 +2
33
HECKE Eddy van kl2
1
64,21
3
4,50
1
1
68,71
1445
LANKHAAR Carla kl1
2
63,79
2
6,00
2
2
69,79
1979
HANNEWIJK Annemieke kl1
3
66,99
5
9,00
3
3
75,99
1058
KASIUS Willem kl2
4
64,21
3
16,50
5
4
80,71
1416
PLAGGENBORG Erik kl1
5
68,91
6
13,00
4
5
81,91
2067
BOXTEL Dennie  van Kl1
6
63,45
1
19,50
6
6
82,95
O
HORSCONCOURS
511
NEERINCX Dirk HC
1
68,05
1
0,00
1
1
68,05
244
AVEZAATH Nico HC
2
75,09
3
0,00
2
2
75,09
1300
BOOGAARD Perry HC
3
71,25
2
30,50
3
3
101,75
497
LANGE Gerard de HC
EL
80,00
4
EL
EL
P
HOBBY MARATHON
9
KODDE Linda
0,00
1
0,00
0,00
10
DELLEBEKE Edwin
0,00
1
0,00
0,00
2
RIJK Rogier de
0,00
1
0,00
0,00
24
KODDE Jan
0,00
1
0,00
0,00
919
MARTENS Jaak
0,00
1
0,00
0,00
Q
TREKPAARD
14
VOORDE David van de
0,00
1
0,00
0,00
©Driving Program by Philippe Liénart (BEL) - philippe@lienart.com              Scorer : KNHS REKENKAMER
OFFICIELE RESULTATEN  17:57
Handtekening Voorzitter van de Jury
DATUM:
12/06/11
With the co-operation from VAN DER WIEL HARNESS BELGIUM
BLAD:
1